Regał metalowy magazynowy 220x90x40 450 kg View larger

Regał metalowy magazynowy 220x90x45 500 kg

Nowość

99 Przedmioty

125,00 zł brutto

  • Regał magazynowy meble-stalowe.pl to regał, o wymiarach 220x90x45 cm i wyposażony w pięć stabilnych półek o nośności stu kilogramów każda. Zastosowana została tu blacha stalowa o grubości 0.8 mm. Montaż regału za pomocą śrub skrętnych.
    Regał skręcany można dowolnie dostosowywać do znamiennych potrzeb, samodzielnie uwzględniając rozmieszczenie półek. Jest to możliwe przy wsparciu niemałej ilości otworów do montażu, umieszczonych wzdłuż nóg regałów. Dzięki nim możliwe staną się szeregowe łączenia ze sobą określonych regałów metalowych, a także przymocowywania ich tyłów do płaszczyzny ścian, celem zwiększenia już i tak satysfakcjonującej w ich przypadku stabilności.
    Regały odpowiednio prezentują się w pomieszczeniach magazynowych jak i zarówno w biurach, uczelniach czy piwnicach domowych. 
    Na każdy regał przypadają tutaj wytrzymałe elementy konstrukcyjne, półki z profilowanej blachy, kątowniki umożliwiające wzmocnienia elementów łączeń, zestaw montażowy oraz stopki z tworzywa, zapobiegające rysowaniu podłogi. Znajdą tu Państwo także instrukcję, ułatwiającą instalację oraz kartę gwarancyjną opiewającą na okres pięciu lat.
    Mamy nadzieję jednak, że nasze produkty spełnią wszystkie Państwa preferencje.