Obniżka! Stół montażowy View larger

Stół montażowy A1

Nowość

100 Przedmioty

1 374,77 zł brutto

-100,00 zł

1 474,77 zł brutto

 • Stół montażowy A1 to najmniej rozbudowane rozwiązanie z asortymentu producenta MEBLESTALOWE.PL. Blat ma wymiary 1150x700x25 [mm] i znajduje się na wysokości 800 [mm] nad podłożem. Nośność stołu to 250 [kg]. Całość konstrukcji jest spawana metodą MAG. Kolor konstrukcji stołu to RAL 7004 (szary). Istnieje możliwość dobrania dodatkowego wyposażenia do stołu.

  Opis stołu montażowego A1

  Konstrukcja

  Konstrukcja naszych stanowisk została zbudowana na profilach stalowych oraz płytach melaminowanych. Elementy konstrukcyjne metalowe spawane za pomocą metody MAG. Zapewniamy wysoką jakość wykonania stanowiska.

  Dostępna kolorystyka:

  Kolorystyka standardowa dedykowana stołom montażowym to RAL 7004 (szary). Istnieje możliwość pomalowania konstrukcji w innym kolorze z palety RAL na zamówienie.

  Materiał

  Materiały użyte do produkcji stołów montażowych to profile stalowe oraz płyty melaminowane. Korzystamy tylko i wyłącznie z usług sprawdzonych, rzetelnych dostawców. Dzięki bardzo dobrym relacjom z partnerami biznesowymi świadczymy usługi terminowo i na bardzo wysokim poziomie.

  Miejsce użytkowania:

  Stół montażowy idealnie nadaje się jako stanowisko do kontroli jakości lub stanowisko do pakowania. Istnieje możliwość wykonania stołu ESD.

  Ile kosztuje stół montażowy A1?

  Podstawowy stół montażowy o wymiarach blaty 1150x700x25 [mm] i wysokością blatu od podłoża równą 800 [mm] kosztuje 1099 PLN brutto. Na wszystkie nasze produkty przysługuje 12 miesięczna gwarancja producenta.