Stół montażowy z górna półką View larger

Stół montażowy z górną półką A1

Nowość

99 Przedmioty

1 290,00 zł brutto

 • Stół montażowy z górną półką A1 to 2 modułowe stanowisko o wymiarach blatu 1150x700x25 [mm] oraz półce o wymiarach 1150x300x25 [mm]. Blat znajduje się na wysokości 800 [mm] od podłoża. Półka natomiast ulokowana jest nad blatem i posiada możliwość regulacji wysokości. Skok co 50 [mm]. Maksymalne dopuszczalne obciążenie półki wynika z masy, którą można na niej położyć i jest to 20 [kg]. Nośność całkowita konstrukcji stołu to 250 [kg]. Konstrukcja spawana metodą MAG oraz lakierowana w kolorze RAL 7004. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wszystkie nasze produkty przemysłowe.

  Opis produktu

  Konstrukcja

  Konstrukcja stołu montażowego została wykonana z profili stalowych oraz płyt melaminowanych. Konstrukcja spawana metodą MAG. Zapewniamy wysoką jakość spoin oraz odpowiednią sztywność konstrukcji.

  Dostępna kolorystyka

  Kolorystyka standardowa dedykowana stołom montażowym to RAL 7004 (szary). Istnieje możliwość pomalowania konstrukcji w innym kolorze z palety RAL. opcja dostępna na zamówienie.

  Materiał

  Materiały użyte do produkcji stołów montażowych to w głównej mierze profile stalowe oraz płyty melaminowane. Korzystamy tylko z usług sprawdzonych, zaufanych dostawców. Dzięki dobrym relacjom z naszymi partnerami biznesowymi zawsze świadczymy usługi terminowo i na bardzo wysokim poziomie.

  Miejsce użytkowania

  Stół montażowy idealnie nadaje się jako stanowisko do kontroli jakości lub stanowisko do pakowania. Jesteśmy w stanie wykonać stoły w technologii ESD.

  Ile kosztuje stół montażowy z górną półką A1?

  Stół montażowy z górną półką A1 o wymiarach blatu 1150x700x25 [mm] i półce o wymiarach 1150x300x25 [mm] kosztuje 1290 PLN brutto. Istnieje możliwość wykonania stołu w technologii ESD.