Stół montażowy A2 View larger

Stół montażowy A2

Nowość

100 Przedmioty

1 290,00 zł brutto

 • Stół montażowy A2 to podstawowa wersja stanowiska montażowego. Blat o wymiarach 1650x700x25 [mm] znajduje się na wysokości 800 [mm] od podłoża. Nośność całkowita konstrukcji to 250 [kg]. Konstrukcja stołu jest spawana metodą MAG. Zapewniamy wysoką jakość spoin oraz sztywność stołu. Na stół montażowy przysługuje 12 miesięczna gwarancja producenta.

  Opis produktu

  Konstrukcja

  Konstrukcja stołu montażowego A2 została oparta na profilach stalowych oraz blacie wykonanym z płyty melaminowanej o grubości 25 [mm]. Konstrukcja jest spawana metodą MAG co zapewnia wysoką jakość spoin. Nasze stoły montażowe są stabilne i bardzo wytrzymałe. Nośność stołu montażowego to 250 [kg].

  Dostępna kolorystyka

  Sklep ze stołami montażowymi oferuje 2 podstawowe kolory konstrukcji stołu. Kolor RAL 3020 (czerwony), oraz kolor RAL 7004 (szary). Inna kolorystyka z palety RAL dostępna na zamówienie.

  Materiał

  Materiały wykorzystywane w produkcji stołów to profile stalowe oraz płyty melaminowane. We wszystkie niezbędne do pracy materiały zaopatrujemy się tylko od sprawdzonych dostawców. Dobre relacje z kontrahentami owocują możliwością wykonywania usług terminowo i w krótkim czasie.

  Miejsce użytkowania:

  Stół montażowy A2 znajdzie zastosowanie jako stanowisko do montażu i serwisu. Stół serwisowy dla każdego zakładu przemysłowego.

  Ile kosztuje stół montażowy A2?

  Cena stołu montażowego A2 to 1290 PLN brutto. Oferujemy 12 miesięczną gwarancję.