Stół montażowy z dwiema półkami A2 View larger

Stół montażowy z dwiema półkami A2

Nowość

100 Przedmioty

1 790,00 zł brutto

 • Stół montażowy z dwiema półkami A2 wyposażony został w blat wykonany z płyty melaminowanej o wymiarach 1650x700x25 [mm]. Stół dodatkowo wyposażony w dwie półki nad blatem o wymiarach 1650x300x25 [mm]. Możliwością regulacji wysokości półki, skokowo co 50 [mm]. Nośność stołu montażowego to masa nie przekraczająca 250 [kg]. Nośność każdej półki to 20 [kg]. Konstrukcja stołu montażowego jest spawana metodą MAG.

  Zapewniamy wysoka jakość połączeń spawanych, które przekładają się na wysoką sztywność i wytrzymałość stanowiska.. Nogi stołu wyposażone w stopki poziomujące. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

  Opis produktu

  Konstrukcja

  Konstrukcja stołu montażowego z dwiema półkami A2 została oparta przy o profile stalowe oraz płyty melaminowane o grubości 25 [mm]. Nasze konstrukcje stalowe są spawane za pomocą metody MAG. Stoły montażowe producenta MEBLESTALOWE.PL są bardzo stabilne i wytrzymałe.

  Dostępna kolorystyka

  W naszym sklepie internetowym posiadamy dwa standardowe kolory z palety RAL są to: RAL 3020 oraz RAL 7004. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

  Materiał

  Materiały wykorzystywane do produkcji stołów montażowych to profile stalowe oraz płyty melaminowane. Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonywania stołów pozyskujemy tylko od sprawdzonych dostawców. Bardzo dobre relacje z partnerami biznesowymi dają nam możliwość świadczenia naszych usług terminowo i w krótkim czasie.

  Miejsce użytkowania:

  Doskonałe rozwiązanie jako stanowisko do montażu, stanowisko kontroli jakości, stół serwisowy lub stanowisko do lutowania.

  Ile kosztuje stół montażowy z dwiema półkami A2?

  Stół montażowy A2 to stanowisko o wymiarach blatu 1650x700x25 [mm]. Blat stołu znajduje się na wysokości 800 [mm] od podłoża. Zestaw rozbudowany o dwie półki o wymiarach 1650x700x25 [mm] i nośności po 20 [kg] każda. Cena stołu montażowego to 1790 PLN brutto.