Wózek narzędziowy z 3 półkami View larger

Wózek narzędziowy z 3 półkami

Nowość

100 Przedmioty

819,00 zł brutto

 • Wymiary wózka narzędziowego z 3 półkami:

  długość: 800 [mm];

  szerokość: 400 [mm];

  wysokość: 800 [mm];

  średnica kół: 60 [mm].

  Wymiary półek:

  długość: 700 [mm];

  szerokość: 400 [mm];

  wysokość: 35 [mm].

  Nośność:

  Nośność jednej półki: 30 [kg].

  Nośność całkowita konstrukcji: 90 [kg].

  Opis wózka

  Konstrukcja

  Konstrukcja wózka wykonana ze stalowych kątowników o grubości 2 [mm]. Wózek spawany metodą MAG. Spawanie konstrukcji stalowej w osłonie gazu obojętnego zapewnia wysoką jakość spoiny.

  Materiał

  Materiały wykorzystywane przy produkcji wózków narzędziowych z trzema półkami to w głównej mierze kątowniki stalowe oraz blacha zimnowalcowana. Wszystkie produkty pozyskujemy od zaufanych dostawców stali. Dzięki dobrym relacjo z naszymi partnerami biznesowymi zachowujemy płynność i wysoką jakość wykonywanego sprzętu przemysłowego.

  Dostępna kolorystyka

  W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7004. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

  Miejsce użytkowania

  Wózek narzędziowy wybierają warsztaty samochodowe, zakłady mechaniczne oraz zakłady serwisowe. Idealne rozwiązanie do transportowania średniej wielkości elektronarzędzi, części samochodowych, kluczy czy urządzeń pneumatycznych. Na zamówienie montujemy uchwyty na elektronarzędzia oraz narzędzia pneumatyczne.

  Ile kosztuje wózek narzędziowy z 3 półkami?

  Wózek narzędziowy z trzema półkami to prosta konstrukcja, która dzięki wysokojakościowym, zastosowanym materiałom użytym przy jego produkcji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego mechanika. Sprzęt został spawany w osłonie gazów aktywnych przez co jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo wysoką jakość spoin. Sztywność konstrukcji wózka zapewnia wysoką stabilność podczas przemieszczania się. Wózek wyposażony w 3 półki, które można obciążyć przedmiotami, których waga nie przekracza 30 [kg]. Cena wózka narzędziowego to 819 PLN brutto.