Wózek paletowy o zwiększonej wytrzymałości View larger

Wózek paletowy o zwiększonej wytrzymałości

Nowość

100 Przedmioty

1 349,00 zł brutto

 • Wytrzymały wózek paletowy przeznaczony do transportu dużych, ciężkich przedmiotów. Idealny do pracy w magazynie czy hali produkcyjnej. Wyposażony w dwa koła stałe oraz dwa skrętne dzięki czemu wózek stabilnie się prowadzi. Powierzchnia ładunkowa ma wymiary 1400x800 [mm] wykonana ze sklejki antypoślizgowej o grubości 12 [mm]. Konstrukcja spawana przez co jest niezwykle solidna. Wytrzymały wózek paletowy sprawdzi się w każdych warunkach pracy pod dużym obciążeniem. Postaw na profesjonalne wyposażenie przemysłowe od MEBLESTALOWE.PL

  Wymiary zewnętrzne wózka: (szer. x dł. x wys.)

  • szerokość: 800 [mm]
  • długość: 1575 [mm]
  • wysokość: 925 [mm]

  Wymiary powierzchni załadowczej: (szer. x dł.)

  • szerokość: 800 [mm]
  • wysokość: 1400 [mm]

  Wytrzymałość wózka na obciążenie: 900 [kg]

  Średnica kół: 160 [mm]

  Opis wózka paletowego

  Konstrukcja

  Konstrukcja wózka paletowego została stworzona do transportu gabarytów do wagi nie przekraczającej 900 [kg]. Całość konstrukcji została spawana co sprawia, że jest ona bardzo sztywna i zapewnia odpowiedni komfort użytkowania.

  Dostępna kolorystyka

  W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL7035, RAL 7005. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

  Materiał

  Materiały użyte do produkcji wózka to w głównej mierze profile stalowe oraz blacha zimnowalcowana. Wszystkie materiały używane do produkcji wózków transportowych i pochodzą tylko i wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Zachowujemy dzięki temu płynność oraz jakość realizacji.

  Miejsce użytkowania

  Nasi klienci używają wózków paletowych na halach produkcyjnych, magazynach oraz warsztatach samochodowych.

  Ile kosztuje wózek paletowy?

  Wózek paletowy to prosta i niezawodna konstrukcja. Z pewnością zda egzamin w ciężkich warunkach pracy. Do jego produkcji użyto tylko najwyższej jakości materiałów. Cena wózka paletowego wynosi 1349 PLN brutto.