Wózek transportowy europaleta View larger

Wózek transportowy europaleta

Nowość

100 Przedmioty

899,00 zł brutto

 • Przedstawiamy wózek paletowy. Wymiary powierzchni załadowczej wózka to 800x1200 [mm]. Wymiar konstrukcji wózka został dostosowany do wymiarów najczęściej spotykanej europalety. Wymiary całkowite wózka transportowego to 800x1375x875 [mm]. Wózek został wyposażony w parę kół stałych oraz skrętnych dzięki czemu jest bardzo mobilny. Nośność całkowita paleciaka to 350 [kg]. Wózek transportowy RC-032 to idealne rozwiązanie dla pracowników hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych. Konstrukcja wózka została spawana w osłonie gazu obojętnego.

  Wymiary zewnętrzne wózka typu europaleta:

  • szerokość: 800 [mm];
  • długość: 1375 [mm];
  • wysokość: 875 [mm];

  Wymiary powierzchni załadowczej:

  • szerokość: 800 [mm];
  • długość: 1200 [mm];

  Wytrzymałość wózka na obciążenie: 350 [kg]

  Średnica kół: 125 [mm].

  Opis europalety

  Konstrukcja

  Konstrukcja wózka paletowego została dostosowana do przenoszenia obciążenia nie większego niż 3500 [N], gdzie siła rozłożona jest równomiernie na powierzchni załadowczej wózka. Dla uzyskania odpowiedniej sztywności konstrukcji, stalowe elementy konstrukcyjne zostały pospawane w osłonie gazów aktywnych.

  Dostępna kolorystyka:

  W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL7035, RAL 7005. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

  Materiał

  Materiały, których używam przy produkcji wózków paletowych to wysokojakościowe profile stalowe oraz arkusze o grubości 1 [mm] blachy zimnowalcowanej. Wszystkie materiały pozyskujemy od sprawdzonych i zaufanych dostawców dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia w terminie.

  Miejsce użytkowania:

  Wózki paletowe na europalety zostały stworzone do pracy na halach magazynowych. Ich miejsce pracy jest wszędzie tam gdzie trzeba transportować i magazynować elementy składane na europaletach.

  Ile kosztuje wózek europaleta?

  Wytrzymały wózek na europalety. Cena wózka paletowego to 899 PLN brutto.