Wózek platformowy View larger

Wózek platformowy

Nowość

100 Przedmioty

919,00 zł brutto

 • Wózek platformowy to konstrukcja stworzona z myślą o transportowaniu gabarytów o masie nie przekraczającej 500 [kg]. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania sprzętu przemysłowego. Wózek transportowy jest dostępny w sklepie internetowym MEBLESTALOWE.PL. Wyposażony został w parę kół stałych oraz parę kół skrętnych o średnicy 160 [mm], które zapewniają mu bardzo dobrą mobilność wszędzie gdzie się znajduje. Konstrukcja wózka jest spawana w osłonie gazów aktywnych co zapewnia wysoką jakość spoin. Kolor lakieru nanoszonego na konstrukcję wózka może podlegać modyfikacji. Wszelkie modyfikacje wózka są możliwe do zrealizowania na zamówienie.

  Wymiary zewnętrzne wózka platformowego:

  szerokość: 600 [mm];

  długość: 1545 [mm];

  wysokość: 920 [mm];

  Wymiary powierzchni załadowczej:

  szerokość: 600 [mm]

  wysokość: 1200 [mm]

  Wytrzymałość wózka na obciążenie: 500 [kg]

  Średnica kół: 160 [mm].

  Opis wózka platformowego

  Konstrukcja

  Konstrukcja wózka została stworzona na bazie profili stalowych oraz blachy zimnowalcowanej. Zapewnia komfortowe użytkowanie przy obciążeniu nie przekraczającym 500 [kg]. Obciążenie powinno być rozłożone równomiernie na powierzchni załadowczej wózka.

  Dostępna kolorystyka

  W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL7035, RAL 7005. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

  Materiał

  Materiały, których używamy do produkcji wózków platformowych to wysokiej jakości profile stalowe oraz blacha zimnowalcowana. Korzystamy tylko z usług sprawdzonych dostawców i zachowujemy płynność i terminowość w realizacji zamówień.

  Miejsce użytkowania:

  Wózek platformowy to doskonałe rozwiązanie stosowane w halach produkcyjnych, i magazynowych. Jego uniwersalna konstrukcja stwarza możliwość do stworzenia indywidualnych rozwiązań.

  Ile kosztuje wózek platformowy?

  Jeżeli tak samo jak my stawiasz na profesjonalizm oraz jakość wykonania produktów to wózek platformowy usatysfakcjonuje Cię w zupełności. Produkt jest objęty 12 miesięczną gwarancją producenta. Cena wózka to 919 PLN brutto.