Wózek montażowy View larger

Wózek montażowy

Nowość

100 Przedmioty

2 600,00 zł brutto

 • Wózek montażowy to rozbudowane stanowisko warsztatowe, które zachowuje mobilność dzięki dwóm parom kół skrętnych, w tym jedne z hamulcem. Koła o średnicy 125 [mm]. idealne rozwiązanie do budowy mobilnego stanowiska kontroli jakości w zakładach produkcyjnych. W standardowym wyposażeniu wózka znajduje się szafka metalowa, perforowany panel oraz pojemniki magazynowe. Konstrukcja wózka spawana w osłonie gazów aktywnych w celu zachowania odpowiedniej sztywności. Nośność całkowita konstrukcji to 300 [kg]. Blat to płyta melaminowana o grubości 18 [mm]. Możliwość zamontowania oświetlenia nad blatem na zamówienie.

  Wymiary wózka montażowego:

  szerokość: 640 [mm];

  długość: 1270 [mm];

  wysokość: 1600 [mm];

  Wymiary blatu:

  szerokość: 600 [mm]

  wysokość: 1200 [mm]

  Wymiary półki dolnej:

  szerokość: 560 [mm]

  wysokość: 500 [mm]

  Wymiary półki górnej:

  szerokość: 1150 [mm]

  wysokość: 300 [mm]

  Wysokość od podłoża do blatu: 815 [mm]

  Wytrzymałość wózka na obciążenie: 300 [kg].

  Średnica kół: 125 [mm].

  Opis wózka montażowego

  Wózek montażowy to rozwiązanie zaprojektowane przez producenta wyposażenia przemysłowego. Wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym, którzy stawiają na higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

  Konstrukcja

  Wykonana z profili stalowych. Spawana w osłonie gazów aktywnych (MAG) w celu zapewnienia sztywnej konstrukcji.

  Dostępna kolorystyka

  W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020, RAL 7005. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

  Materiał

  Wszystkie nasze materiały pochodzą od zaufanych dostawców. Dzięki przyjaznym relacjom możemy realizować nasze zamówienia w terminie. Do wykonania wózka zostały użyte profile aluminiowe, blacha zimnowalcowana, płyty melaminowane oraz wiele innych. Zapewniamy doskonałą jakość produktu.

  Miejsce użytkowania:

  Wózek montażowy znajduje zastosowanie w trakcie produkcji seryjnej jak i jednostkowej. Jego niewielkie gabaryty oraz szerokie spektrum możliwości wynikające z jego konstrukcji sprawia, że jest to niezastąpione stanowisko w trakcie montażu lub kontroli jakości.

  Ile kosztuje wózek montażowy?

  Wózek montażowy to solidne i funkcjonalne stanowisko wyposażone koła o średnicy 125 [mm]. Standardowo wózek został wyposażony w panel perforowany, metalową szafkę oraz pojemniki magazynowe. Możliwość wyboru wyposażenia dodatkowego stwarza nieograniczone możliwości w optymalizacji i zwiększenia komfortu w pracy. Otrzymujesz stół warsztatowy wyposażony w panel perforowany, pojemniki magazynowe oraz szafkę metalową. Producent wózków warsztatowych zapewnia 12 miesięczną gwarancję na wszystkie swoje produkty. Cena wózka  2600 brutto.