Stół warsztatowy z dwiema półkami View larger

Stół warsztatowy z dwiema półkami

Nowość

99 Przedmioty

1 450,00 zł brutto

 • Stół warsztatowy został stworzony bazując na solidnych profilach stalowych oraz płycie melaminowanej. Elementy konstrukcyjne stalowe to profile o wymiarach 40x40x2 [mm]. Konstrukcja spawana w osłonie gazów aktywnych. Bardzo wysoka jakość spoin zapewnia sztywność i wytrzymałość konstrukcji. Wymiary blatu stołu to 1150x700x25 [mm]. Wysokość blatu od podłoża to 900 [mm]. Wysokość ta przyczynia się do zachowania komfortowej i zdrowej pozycji pracy na warsztacie.

  Wyposażenie przemysłowe jest projektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Stół został rozbudowany o dwie dodatkowe półki górne o wymiarach 1150x300x25 [mm], których wysokość jest regulowana skokowo co 50 [mm]. Maksymalna wysokość półki górnej nad blatem stołu to 720 [mm]. Nośność pojedynczej półki to 20 [kg]. Konstrukcja stołu wytrzyma udźwig do 500 [kg]. Nogi stołu zostały wyposażone w stopki poziomujące co pozwoli na zachowanie stabilności nawet na nierównym podłożu.

  Wymiary blatu:

  • szerokość: 1150 [mm]
  • długość: 700 [mm]
  • wysokość: 25 [mm]

  Półki nad blatem o wymiarach:

  • szerokość: 1150 [mm]
  • długość: 300 [mm]
  • wysokość: 25 [mm]

  Wysokość stołu: 900 [mm].

  Wysokość półek regulowana co: 50 [mm].

  Maksymalna wysokość półki nad blatem: 720 [mm].

  Nośność stołu: 500 [kg].

  Nośność półki: 20 [kg].

  Opis produktu

  Konstrukcja

  Konstrukcja stołu warsztatowego została zaprojektowana na profilach stalowych 40x40x2 [mm] oraz 30x40x2 [mm]. Wszystkie elementy konstrukcyjne stołu są spawane metodą MAG co zapewnia idealną jakość spoin oraz sztywność stanowiska.

  Dostępna kolorystyka

  W naszym sklepie internetowym posiadamy lakier w dwóch standardowych kolorach RAL 3020 oraz RAL 7004. Inne kolory z palety RAL dostępne są na zamówienie.

  Materiał

  W materiały konstrukcyjne używane w trakcie produkcji stołów warsztatowych pozyskiwane są tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców co przekłada się na wysoką jakość wykonania stanowisk producenta wyposażenia przemysłowego.

  Miejsce użytkowania

  Stół warsztatowy został zaprojektowany do pracy wszędzie gdzie potrzeba doskonałej organizacji pracy oraz produktów, którym można bezwarunkowo zaufać.

  Ile kosztuje stół warsztatowy z dwiema półkami?

  Stół warsztatowy to niezwykle solidna konstrukcja, która pozwala na rozłożenie na nim elementów o łącznej masie nie przekraczającej 500 [kg]. Na nasze produkty wystawiamy 12 miesięczną gwarancję producenta. Cena stołu warsztatowego z dwiema półkami to 1450 PLN brutto.